.

.

New
JYOKK Куче Муцката со Мрежа Покрива,Мека Муцката со Рефлексивни Рака за Мали, Средни и Големи Кучиња, Вентилација на Воздухот MeshAllows Panting & Дишење Многу Бои се Достапни

JYOKK Куче Муцката со Мрежа Покрива,Мека Муцката со Рефлексивни Рака за Мали, Средни и Големи Кучиња, Вентилација на Воздухот

DEN 471.84

Тековен
Во продавницата

【Кошница Дизајн】Дише мрежа дизајн со јазик надвор, puppies може да дише слободно.Триаголен фиксација, повеќе фирма и анти-намалувањето.Ефикасно спречување гризе, хаос, и џвакање. 【Дише & Прилагодливи】 куче муцката е направен од еколошки-пријателски ПВЦ материјал, нема мирис, дише и удобно, а работ ткаенина е мека и носат-отпорни, и тоа нема да наштети на кожата.дизајн за максимална breathability со прилагодливи најлон рака со брзо ослободување тока и удобност лента за кучето е snout. 【Сите Околу Заштита】кошница дизајн дава сите околу поклопецот на кучиња' уста,на тој начин куче муцката се спречи вашето куче од рана лижење,јадењето на карпи,ѓубре,отров,итн и спречување на повреди од куче се бори. 【Безбедност што се Предвидени】Оваа безбедна муцката е ергономски дизајниран за куче со долго snout.Погоден за Golden Retriever, Граничниот Коли, германски Овчар се Направи. 【Мерка Вашето Куче Пред Купување】ве Молиме погледнете ги нашите големина водич наведени во производот слика,нашите опис.ние ви препорачуваме да се измери два пати пред да го купат.Име : Куче Muzzle Material : Најлон + ПВЦ Mesh Color : Црна,Сива,Зелена,Беж,Orange Size : XXS, XS, S, M, L, XLFit За : Долго-snout Dogs Feature : Сите околу Муцката Заштита, Прилагодлив & Дише, Јазикот надвор Design Package се Вклучени : 1 x Куче Muzzle Note : 1. Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купи објектот.2. Ве молиме имајте предвид дека една мала боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди