.

.

New
NBK XBWS-56C3A-14-28 Флексибилни Диск Спојка, Создаден Дијаметри 14 и 28 мм, од не ' Рѓосувачки Челик SUS303

NBK XBWS-56C3A-14-28 Флексибилни Диск Спојка, Создаден Дијаметри 14 и 28 мм, од не ' Рѓосувачки Челик SUS303

DEN 9696.24

Тековен
Во продавницата

Диск тип флексибилни цевки.Нерѓосувачки челик диск овозможува ексцентричност, и аголна неусогласеност, и на крајот-се игра.Сите производи се со поставување завртки.NBK - XBWS-56 C3 A-14-28 Флексибилни Диск Спојка, 2.2"x2.38"x2.38", Создаден Дијаметри 14 mm и 28 mm, Отценети вртежен момент 14, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 11000, Моментот на Инерција 2.9x10-4, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 10000, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.3, Max Аголна Неусогласеност 2°, Max Axial Неусогласеност ±0.8, Масовно 800 g.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди