.

.

New
NBK MSX-39C-15-16 Шлиц Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Дијаметри 15 и 16 mm, Алуминиум A7075

NBK MSX-39C-15-16 Шлиц Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Дијаметри 15 и 16 mm, Алуминиум A7075

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Метал пролет спојување со еден-парче изградба.Исклучително висок torsional вкочанетост и ниска момент на инерција.Екстра супер duralumin (A7075) кој највисок сила меѓу алуминиум легура е усвоен.Плоча пролет формирана од страна на отворот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност, и на крајот-се игра за да биде прифатена.NBK - MSX-39 C-15-16 Шлиц Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 1.54"x1.57"x1.57", Создаден Дијаметри 15 mm и 16 mm, Отценети вртежен момент 6, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 16000, Моментот на Инерција 2.3x10^-5, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 4100, Max Странични Неусогласеност (mm) од 0,05, Max Аголна Неусогласеност 0.5°, Max Axial Неусогласеност ±0.1, Масовно 88 г.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди