.

.

New
DyAn Пред Стакло,Мини Пред Стакло Подготовка На Протокот Индикатор Стакло Подготовка Машина Додаток Фитинзи

DyAn Пред Стакло,Мини Пред Стакло Подготовка На Протокот Индикатор Стакло Подготовка Машина Додаток Фитинзи

DEN 828.00

Тековен
Во продавницата

Обезбедува целосна 360 степени агол да се набљудува протокот на течност во која било насока.Дизајниран за хигиенски апликации во храна, млечни производи и фармацевтски индустрии.Тоа може да се набљудува протокот директно и е практичен додаток за подготовка машина.Користење на висок квалитет со силиконска + нерѓосувачки челик + стакло материјал, издржливи и долготрајни.Професионална изработка, одлична изработка, стабилен и сигурен, и лесен за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Пред Стакло Материјал : Силикон+Нерѓосувачки Челик+Стакло Тежина : Околу. 250g / 8.8 мл Производ Големина : Прибл. 6x5.3x5.3cm / 2.4x2.1x2.1in Пакет Листа : 1 x Поглед Стакло Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди