.

.

New
Mitutoyo 323-351-30 GMA-2MX Диск Микрометар, IP65, 1-2, 0.00005/0.001 мм

Mitutoyo 323-351-30 GMA-2MX Диск Микрометар, IP65, 1-2, 0.00005/0.001 мм

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

SPC излез.Доставени во опремени пластични случај.Со ratchet стоп за постојана сила.Пакет Димензии : 3.8 L x 22.9 H x12.7 W(сантиметри).Mitutoyo 323-351-30 GMA-2"MX, Микрометар, Пршлен, 1-2",.00005"/0.001 мм, IP65.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди