.

.

New
FASHEWELRY 1Pcs Најлон Вилица Клешти Рамен Носот Клешти Јаглероден Челик Накит Клешти со Limegreen Зафат Рачка за Накит Алатка за Правење

FASHEWELRY 1Pcs Најлон Вилица Клешти Рамен Носот Клешти Јаглероден Челик Накит Клешти со Limegreen Зафат Рачка за Накит

DEN 119.76

Тековен
Во продавницата

Големина : околу 7. 9cm широк, 13.5 cm/5.3 инчен долго, 1 см и набивање.Материјал : клешти се направени од јаглероден челик, добро полиран површина, висока цврстина, цврсти и издржливи.Функција : овие клешти може да се користи за директно жици, се наведнуваат на жица за да во право агли, пресврт на жица или игли.Широка Примена : овие јаглероден челик накит клешти се не само добри DIY алатки за изработка на накит, но, исто така, може да се примени на други занаетчиски работи, уживајте во вашиот сопствен DIY време со тоа.Дизајн : овие клешти се дизајнирани со двоен лист пролет за намалување на врвката за околу рака и замор.Најлон бела вилици се тесно поврзани со клешти, освои¡т нула жици. 45# Јаглероден Челик Накит Клешти, Најлон Вилица Клешти, Рамни Носот Клешти, Полирање, Lime Green Size : за 7.9 см широк, 13.5 cm долги, 1cm дебели.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди