.

.

New
Svea Екранот Сива Сомот Пластовидно Организатор Премиум Квалитет Пластовидно Лента (6 Мрежа Рамен)

Svea Екранот Сива Сомот Пластовидно Организатор Премиум Квалитет Пластовидно Лента (6 Мрежа Рамен)

DEN 431.76

Тековен
Во продавницата

Функција : Мулти-функционални пластовидно накит и gem камен покаже коцки.Идеална за дома, продавници, саеми, продажба партија, итн.Дизајн : Пластовидно дизајн за максимална удобност.Тие изгледаат убаво и спаси многу простор за инфомација и суета.На неутрална боја се совпаѓа сите видови на содржина и за дизајн за креирање најдобра презентација.Материјал : Оваа лента е направен со здрав композитни одбор внатрешни работи и висок степен, мека и издржливи сомот надворешноста.Оваа лента е изградена за максимална заштита на вашите скапоцени мали колекционерски предмети.ГОЛЕМИНА : 11" (28cm) x 8" (20cm) x 1.2"(3cm).Мулти-функција пластовидно екранот организатор послужавник за накит, скапоцени камења, итн.Премија одделение сомот и трајни изградба.На мека површина обезбедува максимална заштита за вашата колекција.Тие може да бидат поставени на масите и суета за да се спаси многу простор.Оваа лента е комбинација на убавина и функција во еден.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди