.

.

New
4-Ниво Накит Организатор Кутија Кула Прстени, Обетки Складирање Случај Носителот Ѓердан Хривнија Екранот Фах 360°Ротирачки Приказ (А)

4-Ниво Накит Организатор Кутија Кула Прстени, Обетки Складирање Случај Носителот Ѓердан Хривнија Екранот Фах 360°Ротирачки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

☺【Издржлив материјал од АБС материјал, лесно се чистат, не-токсични и издржливи.Додавање на не-плетени ткаенини подлога на секој слој може подобро да ја заштитите вашата накит.Големина : 10 * 10 * 10см/3. 93 *3. 93 *3. 93 Inch. ☺【360 степени totation】360 степени rotatable дизајн, лесен пристап до сите ваши накит и мали убавина додатоци.Одличен украс за домот, го прави биро повеќе уметнички.Може да се претвори во цилиндрична форма кога не се користи, ви помогне да заштедите на простор и dustproof. ☺【Слоевит складирање】4-ротирачки слој складирање дизајн заштедува простор, да може ефективно да го продавницата за повеќе предмети уредно и уредна, како што се обетки, прстени, ѓердани, нараквици, кармини, козметика, автомобил копчиња, или други мали резерви.Така можете да најдете сè брзо.Многу корисна и зазема малку простор. ☺【 широк апликации 】може да се користи во сите видови на настани и забави, како што чај партија, бебето тушеви, graduations, свадби, Valentin ден. ☺【Одличен подарок идеја на оваа накит кутија е совршен подарок за вашата мајка, пријателка, сопруга, ќерка, соученици, колеги.Исто така, добра идеја за денот на Вљубените, роденденски подароци, Ден на Мајката подароци, Божиќ подароци, итн. ♥ 4 тиер & ротирачки : - 4 слој на накит кутија е совршен за чување на вашиот накит и обетки, исто така се одлични за задржување на прстените и други мали предмети. - удобен ротари дизајн, може да се претвори во вашите омилени форми форма, и кога не ги користите, ви помогне да заштедите на простор и dustproof. ♥ повод : - идеален за прикажување на висок квалитет на накит на вашиот салон. - совршени за еден countertop накит екранот во продавници или саеми. - исто така може да се користи во сите видови на настани и забави, како што чај партија, graduations, свадби, Претседателите ден подарок/ Велигденски подарок/ Свети Патрик ден/ Ден на Мајката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди