.

.

New
YKBTP Накит Кутија за Накит Чување на Организаторот за Earring Ѓердан Прстен Носителот Види Стојат Кутии за Накит за Чување (Боја : Б)

YKBTP Накит Кутија за Накит Чување на Организаторот за Earring Ѓердан Прстен Носителот Види Стојат Кутии за Накит за Чување

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мулти-функционална поделба за да се исполнат различни накит потреби。.Секое парче накит е достоен за заштита。.Лесно продавница прстени, ѓердани, рачни часовници, обетки и другите модни додатоци за да зачувате простор на табелата。.Креативни и едноставна , трајни нема да се промени бојата.Постојано изработка и внимание на секој детал.Мулти-функционална поделба за да се исполнат различни накит потреби。Секое парче накит е достоен за заштита。Лесно продавница прстени, ѓердани, рачни часовници, обетки и другите модни додатоци за да зачувате простор на табелата。Креативни и едноставна , трајни нема да се промени color Repeatedly изработка и внимание на секој detail PRODUCT INFORMATIONMATERIAL : Орев Veneer NAME : Цврсто Дрво Заклучување Накит Box Package вклучува : 1*кутија (без какви било експонати).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди