.

.

New
2021 Нови 5D Занает Бонбони Боја Цртан филм Мечка Виножито Боја на Копчето Врежана Помине Налепница Decals (2 Листови) + 15 КОМПЈУТЕРИ 3D Шарени Мечка Помине Уметност Додато?

2021 Нови 5D Занает Бонбони Боја Цртан филм Мечка Виножито Боја на Копчето Врежана Помине Налепница Decals (2 Листови)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Нов занает врежана налепници] : ќе добиете 2 5 D врежана налепници, со инструкциите на пакувањето, големина : 8 X13cm.Овие слатки налепници се полни со три-dimensionality и се 10 пати подебели од обичните налепници.Покрај тоа, можете да добиете 15 парчиња на 3 D цртан филм мечка помине уметност додатоци, која ехо едни со други со мечка на налепница, ќе ги направите вашите нокти да изгледаат живописни и интересни. [Супер симпатична дизајн] : Ја налепницата има шарени мечки и копчиња, и мечки и копчиња имаат различни големини, што ќе ви овозможи слободно натпревар различни големини на ноктите површини.3 D боја ја носи светла и светла.Користење на нив заедно може да им даде на вашите нокти уникатни и слатко чувство!. [Материјал безбедноста] : Еколошки и кожа-пријателски материјал, возрасни и деца може да се користат со доверба. [Лесен за употреба] : Ја налепницата е само-лепило дизајн, едноставен за работа, без комплицирани сликарство е потребно, 3 D мечка е лесно да се залепи, и тоа трае само неколку минути да се лесно дизајн ноктите.Ние со нетрпение очекуваме да се види вашиот стилски нокти фотографии во коментарите. [Широка употреба] : Во прилог на ноктите дизајн, нокти налепници и мечка помине уметност видео екрани, исто така може да се користи за богатите DIY создавањето.Можете да го красат на мобилен телефон случаи, кеси, фото рамки, итн., и нека вашата имагинација се кандидира дивите.Ако ви се допаѓа симпатична стилови, тогаш оваа помине налепница е да не се пропушти!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди