.

.

New
XIAOHUKK самолепливи 3D Позадина Mural Цртан филм Пасишта Животно Лав, Зебра Децата Соба Уметност Mural Ѕид Decals Дневна Соба и Спалната соба Дома Декорација Водоотпорен Налеп

XIAOHUKK самолепливи 3D Позадина Mural Цртан филм Пасишта Животно Лав, Зебра Децата Соба Уметност Mural Ѕид Decals Дневна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : еколошки ПВЦ.Функција : заштита на животната средина, водоотпорен, не-исчезнува, зелена декорација.Самолепливи позадина е лесно да се држиме, може да се отстрани и да се користи.Целосен квалитет на HD квалитет на слика : реални теми, ѕид декорација, светли бои, висока chroma, еколошки печатење процес, фото позадина бои 100% , направете ја вашата соба да изгледа нови.3 D позадина изгледа многу реално, не само што може да се заштити вашиот ѕидовите, но исто така, да донесе други бои во вашата соба!.Самолепливи mural позадина : погоден за секоја простор за живеење-погодна за спалната соба, детската соба, дневна соба, купатило, ходник, во ЖИВО позадина, ресторан, гостинската соба, студија, канцеларија, КТВ, хотел, кафе продавница, дом, итн.Description Our кора позадина е роман во дизајнот и во различни стилови.Направи вашата соба убава и удобно во наједноставен начин.Водоотпорен и еколошки и може да се расклопуваат и repositioned.Не ја напушти која и леплива остатоци при чистење.Installation1. Кога pasting, ве молиме ставете од лево кон десно. 2. Првиот откине врвот на околу 10 см, а потоа ставете го врвот. 3. Прашајте некој пријател за помош при кроењето, и усогласување на мурали. 4. Постојат меурчиња, пробивајте нив со шпатула. 5. Препорачливо е да купите доволно количини на време да се осигура дека тие се од истата серија.За да се избегне хроматска аберација во следната repurchase.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди