.

.

New
Б Печати Националниот Парк Услуга Винил Decal Налепница Автомобил Водоотпорен Автомобил Decal Браник Налепница 5

Б Печати Националниот Парк Услуга Винил Decal Налепница Автомобил Водоотпорен Автомобил Decal Браник Налепница 5

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Приближна Големина : 5 инчен - Прекрасен дизајн.Висок квалитет.Професионално печатени винил налепници / decals.Надворешна употреба - Водоотпорен, Не-Исчезнат, УВ отпорни.Користењето на decal трае 7+ години надворешност, па дури и повеќе за внатрешни работи.ЛЕСНО кора и се држи за апликација на било чиста, мазна површина.Со соодветна грижа овие ќе трае со години во надворешна средина.Стапчиња на повеќе површини како што се Автомобили, Камиони, Windows, Браници, Мотоцикли, Шлемови, Таблети, Лаптопи, Mac Books, Гитари, Suitcases, итн.Со соодветна грижа овие ќе трае со години во надворешна средина.Произведено во САД.Оем еквивалент дел број : JBPRINT-ПАРК-НАЛЕПНИЦИ-1814 година. Дел број : JBPRINT-ПАРК-НАЛЕПНИЦИ-1814 година. Овие браник налепници се отпечатат на високо-квалитетни винил налепница хартија со времето-отпорни на УВ на кожата, па вашиот налепници може да го издржат елементи.Овој слој приноси тешка, отпорен на гребење на површината дека е екстремно издржливи.Убава дизајн.Висок квалитет.Професионално печатени винил налепници / decals.Водоотпорен, Не-Исчезнат, УВ отпорни.Користењето на decal трае 7+ години надворешност, па дури и повеќе за внатрешни работи.Само кора и се држи, Лесно да се примени.Изгледаат одлично на вашиот Автомобили, Камиони, Windows, Браници, Мотоцикли, Шлемови, Таблети, Лаптопи, Mac Books, Гитари, Suitcases, итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди