.

.

New
JZENZERO Природни Бамбус Масажа на Телото Алатки, Фитнес Туп Чекан Здравствена Заштита се Држиме за Ослободување на Заморот Релаксација Acupoint Фитнес Назад Терапија Мер

JZENZERO Природни Бамбус Масажа на Телото Алатки, Фитнес Туп Чекан Здравствена Заштита се Држиме за Ослободување на Заморот

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

Начин на употреба : туп, опуштено расположение, од горе-надолу.Од лево кон десно, која може да помогне да се стаза надвор.Од главата до половината, на теле мускули да единствена, се повторува неколку пати.Употреба : туп, масажа, scrapping.Здравје совет : Тапкање за 10 минути секој ден здрави и среќни.Употреба : туп, масажа, scrapping.Начин на употреба : туп, опуштено расположение, од горе-надолу.Од главата до половината, на теле мускули да единствена, се повторува неколку пати.Од лево кон десно, која може да помогне да се стаза надвор.Ефекти : намалување на урична киселина, промовирање на циркулацијата, елиминирање на заморот.Здравје совет : Тапкање за 10 минути секој ден на здрав и happy Specifications : Материјал : Bamboo Size : 57*од 3,5 cm Handle должина : 13cm Note : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.1 x Стап.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди