.

.

New
Денот на таткото Врски Светови Најголема Тато Вратоврска

Денот на таткото Врски Светови Најголема Тато Вратоврска

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Микрофибер.Денот на таткото врски за Тато.Официјално Лиценцирани Три Rooker Вратоврска. 57 Инчи долго - Стандард Возрасни Должина. 3.5 Инчи, широк право пред совет - Стандард Возрасни Ширина.Направена во 100% микрофибер.На Денот на Таткото колаж вратоврска карактеристики интригантна вкупно дизајн на Денот на Таткото изреки и слогани.Овој оригинален вратоврска дизајн е произведена од Три Rooker - оригиналниот креатор на новина вратоврска и е направена во 100% микрофибер да се обезбеди години на квалитетот на услугата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди