.

.

New
ALEIFLE Еднорог LED Неонски Знак Светлина Ѕид Оркестарот,USB или Батеријата,за Дома Детска Спална соба Партија Роденден, Дневна Соба, Девојки,Детска Соба Декорација (Бела

ALEIFLE Еднорог LED Неонски Знак Светлина Ѕид Оркестарот,USB или Батеријата,за Дома Детска Спална соба Партија Роденден,

DEN 1761.60

Тековен
Во продавницата

неонски светла светлина до вашиот дом, додадете романтични со топло бела led ноќ знаци за домашна декорација.нуди романтичен амбиент во вашата соба, совршена за вашата или вашите деца.LED Облак неонски светла знаци употреба на низок напон и заштеда на енергија, светне неонски светлина за соба декорација.Направен од флексибилни силикон LED лента, светлата и акрил задната плоча,за да не мора да се грижите за добивање премногу топло.неонски ѕид светлина Бара само 3 АА батерии (не се вклучени) или Insert USB интерфејс.LED Облак неонски светла може да биде како роденден,Денот на Вљубените,Божиќ подароци за семејства,љубовници,девојка,девојки,деца и др.; Неонски светла и знаци е широко се користат во свадба, bachelorette партија, свадба банкет,brithday партија и други прослава прилики.неонски ѕид светлина Бара само 3 АА батерии (не се вклучени) или Insert USB интерфејс.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди