.

.

New
Ракета Грешка Обичен Свилен Заврзана Бебе Gown со Заврзана Шапка, Унисекс, Момчиња, & Девојки, Бебе Sleeper-новородените подарок,, првата облека

Ракета Грешка Обичен Свилен Заврзана Бебе Gown со Заврзана Шапка, Унисекс, Момчиња, & Девојки, Бебе Sleeper-новородените

DEN 554.16

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Оваа romper е 95% Памук, 5% Spandex, и долги ракави.Свиленкаста, мек материјал.Вклучува заврзана шапка.Овој удобен sleeper е совршен за спиење!Лесен, но топло, облека е направено од свилен, мек материјал.Оваа sleeper е погодно за пелена промени како што не мора да биде unbuttoned или случи сериозна.Куп лесно unties така што пелена промени се брзо и лесно.Јазолот е исто така омилен бидејќи тоа може да биде приспособена за бебето удобност и големина, и им дава многу простор да се шаване на своите нозе без да ги изложување на ладно.Бидејќи јазолот е прилагодлив, ова sleeper трае подолго како вашиот малку еден расте!Оваа облека е 95% памук и 5% Spandex.Новороденче Должина : 30" 0-3 Месеци Должина : 33".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди