.

.

New
Vivax Metrotech vLocPro2 VX204-1 Цевка за Кабелска Локатор Loc-5STx VX205-5 vLoc Pro2

Vivax Metrotech vLocPro2 VX204-1 Цевка за Кабелска Локатор Loc-5STx VX205-5 vLoc Pro2

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ова е пред се во сопственост објектот ..ве Молиме погледнете опис за повеќе детали.Вклучени Vivax Metrotech Loc-5 STx (VX205-5) Предавателот Vivax Менгеме Алигатор Моќ Стеги Vivax футрола/Торба САМО... (v Loc Pro2 VX204-1 Цевка за Кабелска Локатор НЕ се ВКЛУЧЕНИ).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди