.

.

New
Безжична Плазма ПРЕДВОДЕНА НЕ УВ Помине Led Светилка Помине Светлина Помине Фен(Шампањ)

Безжична Плазма ПРЕДВОДЕНА НЕ УВ Помине Led Светилка Помине Светлина Помине Фен(Шампањ)

DEN 2376.00

Тековен
Во продавницата

Професионални LED Светло, Плазма Не УВ Ноктите светилка. -Cordless ПРЕДВОДЕНА Не УВ lights-Плазма безбедно за сите типот на кожата -48 watts не 36 w -Двојна моќ -30 висок квалитет на LED Светилки -Лек секаков вид на Гел -Дизајниран за Рацете и Нозете Батерија -LED Чипови од страна на LG Важни Информации : Откако ја доби светлина, ве Молиме целосно да ја наполните пред да се користат.Ако светлината не е целосно наполнет, Гел лак ќе не излечи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди