.

.

New
Лажни Нокти Совети Целосна Покрие 10 Големини (GlossA 280pcs)

Лажни Нокти Совети Целосна Покрие 10 Големини (GlossA 280pcs)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

1.Оваа Балерина, ноктите има 10 Големини погоден за повеќето жени,Постојат 10 броеви на ноктите од 0-9.Вкупно 280pcs помине совети ,секоја боја 56pcs ,5 бои. 2.Тоа е лесно да се намали и да ги применуваат гел боја,3 D дизајн и лесно да се впие надвор без да се наштети на вашите нокти. 3.Целосна покрие дизајн ,Природна Розова Црвено Сребро Светло розова 5 обоени поставите ноктите може да биде подалеку дизајн на тоа .Зачувај вашето време и пари. 4.Направени од високо квалитетна ABS ,Не-токсични,Без мирис,Без штети на вашето здравје. 5.Овој краток балерина ноктите се одлични за професионални manicurists и помине уметност дома, DIY.Совршен подарок за вашите пријатели и семејството.Одлични Партии Свадба Носија топка ноќта на Вештерките Божиќ, Нова Година Фестивал и Компанија Proms.Примена : 1.Датотеката страни и cuticle област за точна одговара со нокти стап; 2.Чисти ноктите со чистење или полски смена; 3.Трансферот на правото нокти, за секој прст; 4.Нанесете тенок слој од лепило за нокти; 5.Притиснете на ноктите на од cuticle страна и задржете околу 5 секунди; 6.Датотеката и обликот на вашите нови нокти како што е потребно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди