.

.

New
Јасно и Природни доградба на Акрилни Нокти Совети Половина Покрие 10 Големини 2x500pcs француски Вештачки Притиснете на Нокти, Маникир со 2pcs на доградба на Акрилни Нокт

Јасно и Природни доградба на Акрилни Нокти Совети Половина Покрие 10 Големини 2x500pcs француски Вештачки Притиснете на

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Лесен За Користење : Нокти датотека може да помогне да се отстрани помине гел и трим вашите нокти да ја саканата должина и облик.Овие нокти совети не pop-off лесно.Спарување до бои и шарени декорација, долго половина покрие ковчег помине совети може да биде повеќе природни.4 ВО 1 Лажни Нокти Совети Полнење : Акрилик лажни нокти сет вклучува 500pcs clearfalse помине совети & 500pcs природата лажни нокти совети чуваат во нумерирани кутии со 10 мали мрежа, 2x2pcs нокти датотеки, 2x1pcs на доградба на акрилни нокти совет clipper и 2x1pcs сунѓерот полирање, давајќи ви удобно ноктите искуство.Сунѓерот Полирање може да се насочите помине површината мазна помине површината и полски тоа.Направени се од високо-квалитетна ABS материјал, француски лажни ноктите е флексибилен за да се намали и издржлив, лесен да се намали, боја, обврзници и се применува.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди