.

.

New
01 02 015 Куче Чешлање Hammock, Дише Мека Удобно Безбедност Куче Чешлање Перат за Чистење Заби за Средување на Ноктите за Преземање на Медицина

01 02 015 Куче Чешлање Hammock, Дише Мека Удобно Безбедност Куче Чешлање Перат за Чистење Заби за Средување на Ноктите

DEN 350.16

Тековен
Во продавницата

Погоден за Повеќето Кучиња : Постојат 3 димензии (S / M / L големина).Ве молиме прочитајте ја големината на табелата и мерење на растојанието помеѓу вашето домашно милениче е предната и задната нозе пред да го купат.Постојат 3 бои, сива, розова, сина, можете да изберете боја според вашата желба.Пријатно Чувство : употреба на двоен слој фланелен боксери ткаенина, со висок квалитет дише мека ткаенина, може да се користи за долго време.Направи вашето куче се чувствуваат удобно и опуштено.Овој производ е лесно да се чисти и машина перат, ве молиме да се исуши природно во ладна вода.Мулти Функција : Ова куче чешлање hammock, екстремитетите се висеше во воздухот, домашно милениче е тивок и не се движи, тоа е полесно да се намали на ноктите, земете медицина, чистење на заби и ушите, капки за очи може да се користи како бања пешкир, без да се грижиш за повреда.Дури и дома, можете лесно може да се заврши истата операција како чешлање маса во миленичиња болница.Безбедност Куче Hammock : Го донесува посебен занает шиење технологија дизајн, кој е посилен од јажето јамка дизајн.Ние обезбедуваме 4 здрав S облик на куки.Заштитете го вашето домашно милениче безбедност, додека кастрење и кроење на кучето е ноктите.Како да го Користите : Само да се стави на кучето е нога во дупка, заврши и висат со S облик кука; тоа може да се плашиш далеку кога се користи за прв пат.Бидете трпеливи прв пат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди