.

.

New
Lrxhy Миленичиња Нокти Clippers, Апарати За Преносни Милениче Материјали Куче Помине Ножици Миленичиња Нокти Clippers Куче, Мачка Помине Ножици Труба,Розова

Lrxhy Миленичиња Нокти Clippers, Апарати За Преносни Милениче Материјали Куче Помине Ножици Миленичиња Нокти Clippers Куче,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ова домашно милениче помине clipper е вашето куче или мачка револуционерна помине ножици, кои совршено се менува вашето домашно милениче во најновите и најбрз начин, без болка да се направи вашето домашно милениче нокти трим елегантни и мазна.Ова домашно милениче помине clipper ви овозможува лесно да го намали вашето домашно милениче нокти насекаде без болка на традиционалните помине clippers.Миленичиња нокти trimmers се достапни за лево и десно раце корисници.Со нашите миленичиња нокти clippers, можете лесно може да го намали вашето куче, мачка или други животни.Остри куче помине clippers и trimmers може брзо да се намали миленичиња нокти.Само го дофати домашно милениче шепи, најдете агол да се намали на ноктите, и можете да направите прекрасна ноктите средување на работа себе!Ова е совршен нокти измена алатка за мали и средни домашни миленици!.Ние секогаш сме посветени во обезбедување на најдобра услуга за нашите клиенти.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ви благодариме.Име на производ : Миленичиња Нокти Clipper Material : еколошки пластика, гума, од не ' рѓосувачки steel Uses : за кучиња, cats Color : сина, pink Size : 14.5 cm*5.5 cm Scythe : 13.5 cm*1.5 cm Product карактеристики : исклучителна изработка, поостри, цврстина надградба, повеќе не користите време На безбедноста размавта дизајн ограничува должината на исечените нокти и се избегнува намалување на малите крвни садови на домашно милениче нокти во една намали.Пролетта дизајн го прави тоа повеќе заштеда на време и труд за заштеда при сечење, а тоа е повеќе еластичен и лесно да ги намали без никакви пречки.На рачно префрлете се на горниот крај на рачката може да биде затворена по употребата, што е удобен и сигурен за место.Еколошки пластика со гумена рачка, ергономски дизајн, лесен и не се лизга.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди