.

.

New
YANHONG 1/ 3pcs Божиќ Украси Бонбони Чанти Елка Приврзоци Божиќ Чорапи Подарок Перница Дедо мраз, Снешко, Ирваси, Божиќ Карактер 3D Кадифен (Боја : 3pcs)

YANHONG 1/ 3pcs Божиќ Украси Бонбони Чанти Елка Приврзоци Божиќ Чорапи Подарок Перница Дедо мраз, Снешко, Ирваси, Божиќ

DEN 1205.28

Тековен
Во продавницата

Овој Божиќ порибување има голем врвот отворање и пространа внатрешност која е совршен за бонбони од сите видови, мали подароци, и порибување stuffers за уште повеќе возбудлива Божиќ утро!.Божиќ порибување е направена од одличен квалитет на текстил и доаѓа со здрав виси јамка за да се обезбеди може да се обеси безбедно и лесно - Тоа' s совршено Празник украси.Тоа што има големи димензии : 50x20cm/19.6x7.8in.Burlap, пената, руно ткаенина.Сите детали се неверојатни, стокмено и се погледне нежна, Совршена за пополнување со голем број на подароци.Тоа е фитинг тема Божиќ добро, идеален избор за Божиќ декорација.Тоа е Одлична декорација за Божиќ, за Нова Година дома, ресторан, хотел, клуб, бар.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди