.

.

New
WNA Кометата Рефлексии Нож 7.5 Во Сребрена 600 (WNA630155) Категорија: Пластични Ножеви

WNA Кометата Рефлексии Нож 7.5 Во Сребрена 600 (WNA630155) Категорија: Пластични Ножеви

DEN 1439.52

Тековен
Во продавницата

Случај на 600. Објектот # : WNA630155. Рефлексии™ е само за еднократна употреба патентиран есцајг, кои нуди уникатни, формално алтернатива на бела или црна прибор за еднократна употреба.Во тешка категорија пластични, од не ' рѓосувачки челик изглед. 600 парчиња по случај.Корисниците исто така да пребарувате за : Храна и Breakroom МатеријалиЧаши, Чинии, Чаши, Садови за храна и СалфетиПластични Ножеви Попуст Рефлексии Нож 7.5 Во Сребрена 600, Купи Рефлексии Нож 7.5 Во Сребрена 600, трговија на Големо Рефлексии Нож 7.5 Во Сребрена 600 Plastic Ножеви.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди