.

.

New
Aexit Жолти Пластични Рака Алатки Се Справи Со Метален Нож Риболов Линија Shears & Ножици Предиво Ножици

Aexit Жолти Пластични Рака Алатки Се Справи Со Метален Нож Риболов Линија Shears & Ножици Предиво Ножици

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Име На Производ : Ножици;Материјал : Пластични, Метални.Боја : Жолта;Нож Должина : 23mm/ 0.9".Вкупната Големина : 11.8 x 2 x 1cm/ 4.6" x 0.8" x 0.4" (L*W*T).Тежина : 21g.Пакет Содржина : 1 x Ножици.Дизајн со пластични надворешноста и капак за да се задржи безбедност.Само притиснете го копчето за рачка кога сакате да го исечете крои конец, риболов линија, тенки лимови стоки, string лента, итн.0.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди