.

.

New
11 PC О Р ОДДЕЛЕНИЕ ОКО МИКРО ОФТАЛМОЛОШКИ ФОРЦЕПС НОЖИЦИ ДДП ИНСТРУМЕНТ

11 PC О Р ОДДЕЛЕНИЕ ОКО МИКРО ОФТАЛМОЛОШКИ ФОРЦЕПС НОЖИЦИ ДДП ИНСТРУМЕНТ

DEN 335.28

Тековен
Во продавницата

11 PC О Р ОДДЕЛЕНИЕ ОКО МИКРО ОФТАЛМОЛОШКИ ФОРЦЕПС НОЖИЦИ ДДП ИНСТРУМЕНТ.МЕКФЕРСОН ВРЗУВАЊЕ ФОРЦЕПС 4.5 ИНЧЕН, 5 MM ДОЛГО МАЗНА ВИЛИЦИ МЕКФЕРСОН ТКИВО МИКРО ФОРЦЕПС 1 X2 TEETH 3.5 ИНЧЕН, 0.4 MM ВРЗУВАЊЕ ПЛАТФОРМА GILLS CAPSULOTOMY КРИВИ НОЖИЦИ 3.5 ИНЧЕН , 10ММ АГЛЕСТА НОЖЕВИ ЕПИСКОП ХАРМОН ОБЛЕКУВАЊЕ ФОРЦЕПС СО ЦРИСС КРСТОТ SERRATED СОВЕТИ BARRAQUER МИКРО ИРИС НОЖИЦИ 3.5 ИНЧЕН , АГЛЕСТА СОВЕТ 7 MM СЕЧИЛОТО VANNAS CAPSULOTOMY МИКРО НОЖИЦИ 3 ИНЧИ , 5 MM ДОЛГА ПРАВА СОВЕТИ BARRAQUER ИГЛА НОСИТЕЛОТ ДЕЛИКАТНА ДИРЕКТНО 4 INCH, МАЗНА И ВИЛИЦИТЕ, СО ЗАКЛУЧУВАЊЕ CASTROVIEJO ИГЛА НОСИТЕЛОТ МАЗНА ДИРЕКТНО ВИЛИЦИ 5.5 ИНЧЕН СО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЕПИСКОП ХАРМОН МИКРО ТКИВО ФОРЦЕПС 1 X2 TEETH ОКО ИРИС МИКРО НОЖИЦИ СО ГОЛЕМ ПРСТЕН И УКАЖА СОВЕТИ О Р ОДДЕЛЕНИЕ KRAFF КАПСУЛА ОЗНАКА ФОРЦЕПС 4.5", СО 11 MM ДОЛГО SHANKS &1.5 MM НЕПРЕЧЕНО да СФАТАТ СОВЕТИ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди