.

.

New
Среќен Хидро Средување на Ножици со Криви Совет Титаниум Обложена Ножеви

Среќен Хидро Средување на Ножици со Криви Совет Титаниум Обложена Ножеви

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ТИТАНИУМ ОБЛОЖЕНА СЕЧИЛОТО е изградена минатата без разлика што ќе се отстранува.Пупка кроење, се Зголеми грмушки, цветни аранжмани, зеленчук, билки, бонсаи дрвјата, или било која фабрика, нашите ножици ќе остане остри и чисти имајќи кроење.УДОБНОСТА ЗАФАТ се СПРАВИ со намалува рака замор за време на употреба и е идеален за внатрешна, надворешна и hydroponic gardeners со артритис или пак оние со ограничени рака сила.Одличен за долги средување на сесии!.ВГРАДЕН-ВО БЕЗБЕДНОСТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ го задржува razor-остри ножеви безбедно затворени додека не сте подготвени да се намали, чистење, snip, и deadhead цвеќиња.Го прави за лесно и безбедно чување со вашиот цвет садови во toolboxes, расте соби, градина фрла, и оранжерии.КОРОЗИЈА-ОТПОРНИ титаниум ножеви, ќе се одржи на жилет-остри и чисти работ за години на ' рѓа-слободни и постојаните прекини.Градинарството задоволство во сите отворено градини, оранжерии, hydroponic градини, и расте шатори.НЕЖНО ПРОЛЕТ АКЦИЈА ќе се отвори и затвори ножеви непречено, snip по snip, за да ги одврати плускавци и да се намали притисокот врз рацете и зглобовите.Заврши режење и manicuring оние цветните леи во рекордно време и без болка, не squander вашата жетва со деструктивни средување на машини!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди