.

.

New
5 Компјутери Пластични Безбедност Ножици 96 Лист Деца Хартија Намалување Искрен Совет Години Обука Режа DIY Уметнички Занает Оригами Хартија за Деца од Предучилишна

5 Компјутери Пластични Безбедност Ножици 96 Лист Деца Хартија Намалување Искрен Совет Години Обука Режа DIY Уметнички Занает

DEN 108.24

Тековен
Во продавницата

Убава комбинација : ќе добиете 5 парчиња хартија ножици за сечење за деца и 96 листови на децата од предучилишна гранчиња, 101 парчиња во вкупно, убава комбинација може да ги задоволи вашите различни користење на потребите на различни прилики, нема потреба да пребарувате за додатоци.Safe ножици : нашите деца учење ножици се изработени од квалитетни пластични, со кружни врвови и пластични рабови, не е лесно да се пробие и солза, лесно за деца да се намали хартија и картони, и ќе не боли деца' косата и прстите. 96 Различни модели : нашата сечење трудови за деца доаѓаат со 96 различни модели, вклучувајќи панда, патка, златна рипка, автобус и така натаму, децата може да се намали различни форми врз основа на овие обрасци и го стимулира нивното креативно размислување и рацете на вештини.DIY за забава : нашата обука ножици за години и хартија ви овозможуваат да користите трудови и ножици со вашето семејство и пријатели во исто време, можете да ги поканите да се приклучат на вашата DIY проект и да се направи ракотворби, и уживаат да бидат со вашето семејство.Големина детали : секој пар на децата од предучилишна безбедност ножици доаѓа со големина од околу. 5.32 x 2.36 инчен, погодна за двете деца и возрасни да зафат, и децата хартија-намалување на мерки за прибл. 5.12 x 5.12 инчен, погоден за вас да се одржи и да ги чува.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди