.

.

New
Ochoos 20Pcs 14Mm Od 6Mm Id 1.5 Мм Дебел Бакар Миење Рамен Прстен Масло Кочница Линија Печат

Ochoos 20Pcs 14Mm Od 6Mm Id 1.5 Мм Дебел Бакар Миење Рамен Прстен Масло Кочница Линија Печат

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Diy материјали : Металугрија.Предмет тип : Dowel.Od бакар | : Бакар 1.5 Mm.Id бакар || : Бакар Бакар.Od бакар ||| : Бакар 6 Mm.Пакет Големина(L*W*H) 14 x 10 x 2 Материјал Пластични Боја Бакар Тон Тежина Пакет Содржина Нишка Големина Вкупната Големина Име на Производ : Copper Washer.Вкупна Големина : 6 x 14 x 1.5 mm/0.24" x 0.55" x 0.06"(Inner Dia*OD*T) Материјал : Бакар Боја : Бакар Тон Нето Тежина : 32g Пакет Содржина : 20 x Бакар Подлошки Објект специфики : Diy материјали : Metalworking Item тип : Dowel Od бакар | : Бакар 1.5 Mm Id бакар || : Бакар Copper Od бакар ||| : Бакар 6 Mm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди