.

.

New
Yanwuuh Earring 1pair Жените Симпатична Животно Нозе Мечка Шепа Форма Легура Уво Студ Обетки Накит

Yanwuuh Earring 1pair Жените Симпатична Животно Нозе Мечка Шепа Форма Легура Уво Студ Обетки Накит

DEN 2342.40

Тековен
Во продавницата

Цирконот затворање.➡ Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик Обетки Карики Злато Позлатен Обетки Злато Позлатен Обетки Climbers Обетки Карики Earring Студ Нерѓосувачки Челик Обетки Карики Цвет Обетки Тиркизна Earring Куки Уво Ракави Обетки Бело Злато Earring Куки Пурпурна Обетки Карики Злато Dangle Обетки Цвет.Подарок за девојка,најдобар пријател,бабата.43" Убаво додатоци за да се интегрираат накит случај за девојки и колекционери Натпревар со соодветен облека за различни повод Прекрасен подарок за вас и вашите пријателки го Фати овој убави додатоци за вас Забелешка : боја ќе се малку различни, поради различни LCD дисплеј, се надевам дека ќе може да се разбере Обетки Карики Гроздобер Обетки Карики Бисер Обетки Карики Срцето Earring Грбот Уво Клипови Накит Earring Грбот Ткаенината Earring Грб Долго Earring Грбот Поставува Earring Backs Gold Earring Куки Долго Earring Студ За Жените Пакет Содржина : 1 Пар Обетки.43(Сребро,Злато,Злато се Зголеми).➡ Обетки Карики Поставува Обетки Карики Уникатни Обетки Во најголемиот Дел Обетки Лист Обетки Долги Обетки Вистински Обетки Прстени, Обетки Поставува Обетки Свадба Обетки Студ Пакет Обетки Карики W.➡ Обетки Карики Студ Пакет Обетки Месечината Обетки Карики Фунта Сребро Обетки Портокал Обетки Карики Обичен Обетки Обичен Обетки Се Зголеми Златни Обетки Карики Држачот. ✳✴ДИЗАЈН✳✴ : Верзија на едноставен Животинско нога стапалки шупливи дизајн. ✳✴КАРАКТЕРИСТИКИ✳✴:Овие обетки се индивидуални за шармантна млада дама , тоа може да направи да сјае како ѕвезда, никој не ќе го пропушти тоа и ќе се здоби со голема доза на комплименти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди