.

.

New
Cabilock Џамбо Clothespin Дрвени Clothespin Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена Џиновски Дрвени Облека Иглички Декоративни Бања Пешкир Кука за Farmhouse Селски Decoratin

Cabilock Џамбо Clothespin Дрвени Clothespin Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена Џиновски Дрвени Облека Иглички Декоративни

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Едноставна структура, понудата ќе лесна инсталација, ви даваат многу добри користење на искуство.На clothespin клип е направен од добар квалитет материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.На дрвен материјал е тешко доволно, можете да го користите дома, не грижете се за облека намалува.Одличен подарок избор за блиски пријатели, колеги и најблиски.Тие ќе уживаат во тоа.Убава и модерен, погоден за домашна декорација, да се создаде уметничка атмосфера.Опис Ова е удобен и практичен дрвени clothespin клип.Едноставна структура.Тоа може да биде инсталиран на врата или ѕид, кои може да се задржи вашата дневна дребулии уреден.Облеката клип доаѓа со едноставен изглед дизајн, го прави прекрасни украси за вашиот дом.Тоа може лесно да се продавница мантил, капа, или други облека и дребулии.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано,- Материјал : Орев, Големина : 31. 00 X5. 00 Х5. 00cm/ 12. 18 X1. 97 X1. 97in,- На clothespin клип е направен од добар квалитет материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.- Убава и модерен, погоден за домашна декорација, да се создаде уметничка атмосфера.- На дрвен материјал е тешко доволно, можете да го користите дома, не грижете се за облека отфрлање.- Едноставна структура, понудата ќе лесна инсталација, ви даваат многу добри користење искуство.- Одличен подарок избор за блиски пријатели, колеги и најблиски.Тие ќе уживаат во тоа.Пакет Вклучувајќи 1x Крпа Клип.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди