.

.

New
Платно Корп CVS2144 1-Инчен-по-.25-Инчен Мини Вар Зелена штипки за алишта 25 Парчиња

Платно Корп CVS2144 1-Инчен-по-.25-Инчен Мини Вар Зелена штипки за алишта 25 Парчиња

DEN 157.44

Тековен
Во продавницата

Насликани вар зелена. 25 парчиња по пакет.За Декоративни Цели. 1-инчен штипки за алишта. 1" вар зелени декоративни штипки за алишта се совршени за занаети, дома décor, банери, DIY свадба проекти, одмор подарок заврши.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди