.

.

New
tukuzr 8packs Облека, Кеси, Лесни Облека Торба за Плакар Облека за Складирање и Патување, Водоотпорен Dustproof Молец-доказ Дише Виси Одговараат Торба со Патент, Складирање за

tukuzr 8packs Облека, Кеси, Лесни Облека Торба за Плакар Облека за Складирање и Патување, Водоотпорен Dustproof Молец-доказ

DEN 359.76

Тековен
Во продавницата

【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】 : tukuzr има за цел да ви овозможи со висок квалитет и внимателен услуга и шопинг искуство. ★ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ★ Материјал:peva Големина: M : 24 x 32 x 2 инчи L : 24 x 40 x 2 инчи XL : 24 x 48 x 2 инчи Тежина: M : 14.1 фунти XL : 1.33 фунти Боја : Црна ★ШТО добивате★ 1 x 8pack Облека, Торби За повеќе информации за производот, пакување и нашата политика на враќање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 【ФЛЕКСИБИЛНОСТ】 : Три големини на облека опфаќа може да се користи во комбинација, која може да се сместат голем број на облека вида : како што костуми, кошули, фустани, џемпери, јакни, панталони, блузи, спортски јакни, зимска облека, итн. √ 8packs облека, кеси во три различни големини, кои може да ги чува сите видови на облека ви се допаѓа, така што ќе може да нареди според вашата сопствена облека.TUKUZR ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА ОБЛЕКА ПРАШИНА ТОРБАнајдобар избор за облека, складирање, направете ја вашата облека чиста и уредна, а квалитетот на живот станува исклучителна.На проѕирен високо-квалитетни материјали им овозможува на вашата облека да биде лесно да се идентификува и лесен за чување.Тоа го прави вашата облека лесно да се извади и да се стави во, можете лесно и удобно да се види.3 унци L : 1. √ Добар избор за дома чување и унапредување на квалитетот на животот. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : Оваа облека торба е направен на сигурно, не-токсични, и невкусна peva материјал, издржлив, лесен и мека. 【ДИЗАЈН】 : Оваа облека корица има лесен, лесен-за-отворање и издржливи патент дизајн кој им овозможува на вашата облека да се стави во и надвор лесно и удобно. √Добро дизајниран закачалка отворање го прави полесно за вас да се откажам облека.Ја зачувате вашата гардероба простор, и направете ја вашата гардероба повеќе чисти и јасни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди