.

.

New
PETFLY Грб Ги Торба Нечистотија-Доказ, Прибор За Сува CleanersClothing StoreCloakroomRental Куќа, 700x600x3(MM), Мешани Бои, 5 Парчиња Складирање Организација Dustproof Облека Опфаќа

PETFLY Грб Ги Торба Нечистотија-Доказ, Прибор За Сува CleanersClothing StoreCloakroomRental Куќа, 700x600x3(MM), Мешани

DEN 645.60

Тековен
Во продавницата

Овој производ е лесно да се чисти и може да се рециклираат.Половината торба е составена од густа ткаенина и има долга-услови услуга живот.Со транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде чуваат облека.Производот е рабовите се фино направена, конците се рамни, и тие не се лесно да падне.Силна флексибилност, мека на допир.Применливи Прилики : Хемиско ЧистењеОблека ПродавницаCloakroomИзнајмување на КуќаПоднесувањето КуќаКуќиСпалната собаВилаИзнајмување на КуќаДом Боја : Мешана Боја Материјали : Пластика, Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 350(G) Должина : 700(MM) Ширина : 600(MM) Висина/Дебелина : 3(MM) Пакет се Вклучени : 5 парчиња Складирање Организација Dustproof Облека Опфаќа Карактеристики : Овој производ е лесно да се чисти и може да се рециклираат половината торба е составена од густа ткаенина и има долга-услови услуга живот Со транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде чуваат облека производот е рабовите се фино направена, конците се рамни, и тие не се лесно да се падне Силен флексибилност, допрете мека Има отвор во горниот дел за закачалка да се помине преку Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна Тоа може да insulate прашина и задржи облека дише без посебен мирис не Постојат брчки кога чување облека, која може да се задржи облека виси и да имате верзија доаѓа со патент, која го подобрува стегање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди