.

.

New
QYQS Лесни Јасно Прашина Маска Виси Облека, Торби за Покривање Плакарот Одговараат Организатор Одговараат на Кеси за Одговараат Палта Јакни Фустан Плакарот Складир?

QYQS Лесни Јасно Прашина Маска Виси Облека, Торби за Покривање Плакарот Одговараат Организатор Одговараат на Кеси за Одговараат

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Транспарентен материјал, облека се видливи, лесно да се најде облека. 360° целосно затворена дизајн, прашина-доказ, влага-доказ, осигурајте се дека облеката се суви и чисти.Долго и широко дизајн, голем капацитет за складирање, може да се стави пет или шест парчиња на памучна облека.Може да се мијат, се задржи облека прашина маска чисти и обновливи.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа.Ако ви треба homewares како погодно малку гардероба за заштита на вашата облека, не двоумете се да се цел виси гардероба решетката.Стоковните информации : Име : Прашина Cover Material : PEVA material Applicable простор : гардероба / наметка room Size : 52 × 52 × 85cm, 78 × 52 × 85cm, 52 × 52 × 100cm, 78 x 52 x 100cm, 52 × 52 × 120cm, 78 × 52 × 120cm Size конверзија:1cm = 0.39";1" = 2.54 cm Features : 1.Совршена должина за да се покријат костуми,кошули,блузи,блузи итн. 100% сосема new Each капак има многу на облека и виси директно на плакарот прачка за заштеда на простор.2.Многу тенки и транспарентни,удобен и durable Waterproof,Прашина-отпорни.Идеален за сите намена,облека капакот,имајте на облека од прашина,се користи за патување и складирање.3. Тоа е обновливи на home Certainly може да се мијат последователно по редовна употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди