.

.

New
WODEJIA Не-Плетени Свитлива Црвена Облека Торба за венчаница/Свадба Gown, Прашина Маска/Складирање Торба Полна Патент Одговараат Кеси

WODEJIA Не-Плетени Свитлива Црвена Облека Торба за венчаница/Свадба Gown, Прашина Маска/Складирање Торба Полна Патент Одговараат

DEN 6417.12

Тековен
Во продавницата

Облека прашина опфаќа за плакарот е издржлив и силен цвест за дополнителна сила и поддршка.мие, лесни, дише и животниот век употреба.Прашина и отпорен на вода, да ги задржи вашите облека далеку од прашина, влага, pleats и косата на домашни миленици, да ги задржи вашите облека свеж и чист.Тоа е совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Проѕирен патент дизајн, Облека, лесно може да се види и да се преземат надвор од поклопец.Фустанот garmet кеси не содржат формалдехид .Јасно дише одговараат торба е перат и издржливи.Уште како нова по повеќе користи и за перење.Ве молиме овозможи 1-3 см разлики поради прирачник за мерење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди