.

.

New
BlazingPaws Vibrania 6 Ft Тешки Супер Меки Дебели Потресени Кожа Куче Поводник со Страна Прстен, Полн Плетенка или Plain, во Убава Антички Бои, за Активни Кучиња, 1 инч и 3/4 инчи Шир

BlazingPaws Vibrania 6 Ft Тешки Супер Меки Дебели Потресени Кожа Куче Поводник со Страна Прстен, Полн Плетенка или Plain,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Двојно или Твин Поводник Прилог за одење 2 кучиња на истата поводник!Поврзувајте било каков стандард куче поводник на тешки-должност месинг ѕвони, а вие сте сите во собата да одиме и вашиот кучиња.Секој prong е 1.5 Ft Долго и има Тешки-должност Месинг Кука за Издржливост и Сила.Целосна Плетенка Поводник, рачно изработени со Супер Меки Дебели Потресени Кожа во 3 Убави Нијанси на Кафена.Рака Stitched да се обезбеди долгорочна издржливост без опуштени теми лепење.Дизајнирани да се користи со Активни Кучиња.Доволно силна за Употреба со Големи Кучиња.Blazing Paws е со седиште во Калифорнија.Нашата кожа куче јаки и поводник се дизајнирани за да биде уникатен, удобно за вашето куче да се носат во текот на подолг период на време, да обезбеди корисни функции, и тешко да копирате со масовно производство фабрики.Дизајни инспирирани од вистински животни искуства на живеење со кучиња како членови на семејството.На нашите јаки дојде со ветување на интегритет во опис на производот, квалитетот на материјалите и изработката, и одличен услуги на клиентите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди