.

.

New
LINGYANMM Водоотпорен ПВЦ Големи Куче Поводник Двојна Глава Два Големи Куче Leashes Прилагодливи Долго Кратко милениче Одење Обука Доведе Отворено Врзани Кучиња (Боја : Зе

LINGYANMM Водоотпорен ПВЦ Големи Куче Поводник Двојна Глава Два Големи Куче Leashes Прилагодливи Долго Кратко милениче

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : PVCColor : зелена, виолетова, црна, red Specifications : Поводник Ширина од 2,5 cm/0.98" , должина 180cm /70.86"Опис : Отворен Водоотпорен ПВЦ Материјал Лесно да се чисти; Мултифункционален Двојна Глава две куче Поводник Прилагодливи Долго Кратко;Врзани куче јаже за теди ,chihuahua, poodle,Pomeranian, Bichon Frise,Pitbull Булдог, Лабрадор, германски Овчар , Husky мали, Средни и Големи големи Кучиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди