.

.

New
Силиконски Виножито Задник Plug Анален Играчка со Гордост Знаме Боја Мека Анален Задник Plug Огромен Задник Plug Анален Дилдо Големи Анален Играчки Голем Задник Приклуч

Силиконски Виножито Задник Plug Анален Играчка со Гордост Знаме Боја Мека Анален Задник Plug Огромен Задник Plug Анален

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Нашите Prider серија се состои од гордост знаме бои, поединечно страна направена со користење на најдобрите квалитет медицински одделение platinum силикони.Prider колекција нуди топлиот допир, елегантни и ергономски дизајн за вашиот сексуален задоволство.Супер-меки platinum силикони за непречено вметнување.Фирма, а сепак флексибилен вратило се движи со вашето тело.На вшмукување база е за околу рака за искористување компатибилни.Platinum силикони е едноставно најдобар материјал за користење во производството на аналниот приклучоци како што е тело на безбеден, не porous, дамка отпорни Најголем дијаметар : 6.5 см; База дијаметар : 7cm.Нега и чистење : машина за миење Садови безбедно / Boilable / Сапун и вода / Играчка почиста.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди