.

.

New
Fireblock136 Станбени Оценет Не-Запалива Оган Блок, 10.3 оз Caulk Цевка, за Станбени Апликации, Црвена

Fireblock136 Станбени Оценет Не-Запалива Оган Блок, 10.3 оз Caulk Цевка, за Станбени Апликации, Црвена

DEN 1048.80

Тековен
Во продавницата

Fireblock136 оган-блокирање caulk е една компонента.Не-запалива материјал за станбени апликации.Со црвена боја за лесно инспекција.Тоа ја враќа интегритет на fireblocks во еден и два семејство изградба. 10.3-унци caulk цевка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди