.

.

New
Yinrunx Јаглероден Челик Оган Напаѓач,Преносни Висока Јаглероден Челик Напаѓач на Итна Оган Стартер за Надворешна Опстанок

Yinrunx Јаглероден Челик Оган Напаѓач,Преносни Висока Јаглероден Челик Напаѓач на Итна Оган Стартер за Надворешна Опстанок

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

★ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ И ИЗРАБОТКАТА : Направен од високо-јаглероден челик, цврсти и трајни, не е лесно да се скрши, да се обезбеди долго време се користи.Усвојување на парична казна изработка и деликатна дизајн, мазна површина за да можете да ја користите. ★ПРОИЗВЕДУВААТ ИСКРА : се Користи со тапи, се стави на јаглерод крпа под флинт и штрајк на флинт со оваа алатка за да се произведе искра. ★ПОГОДНИ АЛАТКА : Големиот пожар почетна алатка, рака фалсификување на високо јаглероден челик може да биде исфрлен десетици илјади пати, што се користи како отворено кампување алатка и опстанокот резерви. ★ПРЕНОСНИ : Лесен и пренослив, лесно да се носат и продавница.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди