.

.

New
Fenteer Солидна Отворено Опстанок Тешко Пластични Заштитни Зафат футрола Сунѓерот Shockproof Херметички Складирање Сад за Нуркање Snorkelling Пешачење Кампување

Fenteer Солидна Отворено Опстанок Тешко Пластични Заштитни Зафат футрола Сунѓерот Shockproof Херметички Складирање Сад

DEN 2217.60

Тековен
Во продавницата

Безбедно и сува, добро водоотпорни перформанси, може да плови на вода, Shockproof од 3мм ЈП внатрешна обвивка.( Не може да се впие во вода или тоа ќе течење).Направен од висок квалитет на влијание-отпорна пластика која е водоотпорен, влага доказ и анти-прашина и цврсти.Чувајте ги вашите вредности, полесни, натпревари, електронска направа и др.Изградена во мек сунѓер го намалува пукнатината на алатки за да ги задржи во добра состојба и да ги заштитува од попуштат и да го оштети.Страшно алатка за кампување, пловењето, риболов, цевки, пливање, змејот интернат, или било која друга вода спорт.Опис : - Направен од висок квалитет на влијание-отпорна пластика која е водоотпорен, влага доказ и анти-прашина и цврсти - Изградена во мек сунѓер го намалува пукнатината на алатки за да ги задржи во добра состојба и да ги заштитува од попуштат и да го оштети - Чувајте ги вашите вредности, полесни, натпревари, електронска направа и др. - Безбедно и сува, добро водоотпорни перформанси, може да плови на вода, Shockproof од 3мм ЈП внатрешна обвивка.( Не може да се впие во вода или тоа ќе течење) - Страшно алатка за кампување, пловењето, риболов, цевки, пливање, змејот интернат, или било која друга вода sport Specification : Големина M : 13.27x8.04x3.92cm/ 5.2x3.16x1.54 inch Size L : 17x10.7x4.95cm/6.6 x 4.2x1.9 inch Size XL : 21x12.2x6.28cm/ 8.26x4.8x2.47 inch Package Вклучува : 1 Парче Отворено Опстанок Случај.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди