.

.

New
Yinrunx Удар Оган Цевка Полесни Отворено Готвење Опстанок Удар Оган Цевка Преносни Оган Стартер Цевка Стигнале Нерѓосувачки Челик Кампување Свеќа Полесни

Yinrunx Удар Оган Цевка Полесни Отворено Готвење Опстанок Удар Оган Цевка Преносни Оган Стартер Цевка Стигнале Нерѓосувачки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

✅Нашите запалки е направен од високо-квалитет на јаглероден челик материјал, тоа е издржлив, не е лесно да се скрши, а има долг животен век. ✅Во outdoor спортови, можете да започнете со оган лесно и удобно. ✅Компактна структура, мала тежина и лесен за носење.Овој оган Цевка Полесни може да се запалки за свеќи. ✅Оваа запалки може да се користи како итен firefighting алатка за mountaineering, кампување, планинарење, лов и други активности на отворено. ✅Може да се користи како полесни, kerosene треба да се постават од страна на клиентот.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Weight : 27g Size : Вкупна должина : 51.3 cm; Складирање должина : 12.2 cm The должина од дува цевка е 48cm;дијаметар на компресорот е 12mm Package вклучуваат : 1pc*Blowpipe.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди