.

.

New
D Прстен Shackle, Лак Форма Оптоварување Менгеме Трајни Огледало Полиран Лесна Инсталација за Копнен Превоз за Кревање Опрема(М8)

D Прстен Shackle, Лак Форма Оптоварување Менгеме Трајни Огледало Полиран Лесна Инсталација за Копнен Превоз за Кревање

DEN 318.96

Тековен
Во продавницата

Сјајна Површина : Овие D окови имаат сјајни и сјаен изглед и нема да оштетување на објект на површината по инсталацијата. 4 Pcs во 1 Сет : Вклучува 4pcs лак форма окови, кои директно можат да го замените стариот или оштетени делови.Не ' рѓосувачки Челик : Направен од одлични 304 нерѓосувачки челик материјал, со добра отпорност на корозија и издржливост.Завртка Pin : Со стандардни завртки pin, врска е цврста и не е лесно да се олабави, и работата е безбедно.Широк Апликации : Може да се користи за рударска опрема, шумарство машини, земјиштето, транспорт, дигалки машини, итн.Функција : 1. 4 Pcs во 1 Сет : Вклучува 4pcs лак форма окови, кои директно можат да го замените стариот или оштетени делови.2. Не ' рѓосувачки Челик : Направен од одлични 304 нерѓосувачки челик материјал, со добра отпорност на корозија и издржливост.3. Сјајна Површина : Овие D окови имаат сјајни и сјаен изглед и нема да оштетување на објект на површината по инсталацијата.4. Завртка Pin : Со стандардни завртки pin, врска е цврста и не е лесно да се олабави, и работата е безбедно.5. Широк Апликации : Може да се користи за рударска опрема, шумарство машини, земјиштето, транспорт, дигалки машини, итн.Спецификација : Предмет Тип : Лак Shackle Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Application : Погоден за разни бродови или домаќинство апликации, и, исто така може да се користи за утовар и истовар на стока, рударска опрема, шумарство машини, земјиштето, транспорт, дигалки машини, итн.Пакет Листата : 4 x Лак Shackle Note : Овој производ е направен од нерѓосувачки челик и се бара редовна инспекција и одржување во текот употреба.

Останатите карактеристики

Item Type:
Bow Shackle
Material:
304 stainless steel
Application:
Suitable for various ships or household applications, and can also be used for loading and unloading goods, mining equipment, forestry machinery, land transportation, hoisting machinery, etc.
Package List:
4 x Bow Shackle :
This product is made of stainless steel and requires regular inspection and maintenance during use. :
Обновено

Слични понуди