.

.

New
Lovejoy 69790443646 HERCUFLEX FX Серија 43646 FX 4.5 S Челик Цврсти Центар, 4-5/16 се Роди, 9.09 OD, 1 x 1/2 Keyway, 5.31 Должина Преку Создаден

Lovejoy 69790443646 HERCUFLEX FX Серија 43646 FX 4.5 S Челик Цврсти Центар, 4-5/16 се Роди, 9.09 OD, 1 x 1/2 Keyway, 5.31

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Обвиткан завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди