.

.

New
IKAXIYO Силикони Козметички Заби Покрие - Природна Сенка Удобно Слобода да Насмевка Лажни Заби Покритие за Танц Сала, Банкет, Матурска, Секојдневниот Живот Горниот

IKAXIYO Силикони Козметички Заби Покрие - Природна Сенка Удобно Слобода да Насмевка Лажни Заби Покритие за Танц Сала, Банкет,

DEN 1893.60

Тековен
Во продавницата

Оваа привремена заби покрие доаѓа во природни бои и форми, кои го прават тоа удобен за носење, и го прави тешко да се каже дека сте облечени во протези кога сте насмеани.Тоа е овој привремен заби покрие функции кои ви помагаат да се скрие nicks, дамките и прекини во забите, што ќе ви овозможи да насмевка самоуверено во другите во секоја ситуација.Постојат два стилови за да изберете од : Горна, Долна.Тоа е направен од силикон и PP, тоа може да се користи за долго време.Тоа е погоден за танц сала, партија, датум и дома.Опис : Тоа е овој привремен заби покрие функции кои ви помагаат да се скрие nicks, дамките и прекини во забите, што ќе ви овозможи да насмевка самоуверено во другите во секоја ситуација.Оваа привремена заби покрие доаѓа во природни бои и форми, кои го прават тоа удобен за носење, и го прави тешко да се каже дека сте облечени во протези кога сте насмеани.Тоа е направен од силикон и PP, тоа може да се користи за долго време.Постојат два стилови за да изберете од : Горна, Lower It е погодна за танц сала, партија, датум и дома.Точка Име : Лажен Teeth Material : Силикони,PPFeatures : Мулти-Цел, Мазна Површина, Природни Shade Size Детали : Должина : 7cm/2.76" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Лажни Заби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди