.

.

New
Heall Среќна Ѕвезда Оригами Ѕвезда Оригами Хартија Ѕвезда Шема 7 Стил на 140pcs Среќна Ѕвезда Сјајот Оригами Хартија DIY Ѕвезда Хартија Лента

Heall Среќна Ѕвезда Оригами Ѕвезда Оригами Хартија Ѕвезда Шема 7 Стил на 140pcs Среќна Ѕвезда Сјајот Оригами Хартија DIY

DEN 585.60

Тековен
Во продавницата

Споделување вашите оригами уметнички дела со пријатели или роднини, уживате во среќни моменти, да го промовира чувства помеѓу едни со други.Шарени оригами хартија може да ги задржи вашите деца забавуваат со часови и воодушевувајте за пријатели.Одличен подарок за секој кој ужива прави оваа прекрасна форма на уметност.И совршен за Деца и Возрасни кои сакаат да се прави Форма на Уметност, вклучувајќи оригами талент лице. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Со цел да се даде што подобар клиент искуство ние ветува целосна реконструкција на било незадоволни клиенти.Оригами ѕвезди хартија ленти : 7 стилови на 125 листови.Овие живописни бои листови може да им се помогне на децата да знаат и да разликуваат бои.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди