.

.

New
Деканот & Тајлер 4 Ред Комбо Куче Јака со Месинг Шила/Studs/Тока, 38 од 2-1/4-Инчен, Црна

Деканот & Тајлер 4 Ред Комбо Куче Јака со Месинг Шила/Studs/Тока, 38 од 2-1/4-Инчен, Црна

DEN 6358.80

Тековен
Во продавницата

Направен од Врвни Европски Кожа.Солидна месинг шила и токи/D-прстени.Достапни во Различни големини.Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела; Одговара На Вратот 36-Инчен До 40-Инчен. 38" x 2-1/4".D&Т 4 Ред Комбо е 2 1/4" широк убава кожа јака за големи екстра големи кучиња.Тоа е мешавина на шила и studs изработени од месинг.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди