.

.

New
Куче Додаток 60-Парче Сет, Куче Материјали, Куче Јака, Лак Вратоврска, Мало Куче Миленичиња Материјали

Куче Додаток 60-Парче Сет, Куче Материјали, Куче Јака, Лак Вратоврска, Мало Куче Миленичиња Материјали

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Боја : мешана боја.Количина : 6-парче сет.Материјал : Chiffon/крпа.Големина : Еластична бенд 2.5 cm.Погоден Одговара за мали и средни домашни миленици/кучиња.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика боја на објекти во слика да биде малку различен од вистинскиот објект.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете малку грешки во мерењето.ви благодариме за вашето разбирање.Здраво, добредојдовте во мојата продавница, ве молиме контактирајте ме ако имате било какви прашања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди