.

.

New
Тока Надолу Куче Јака Seatbelt Тока Star Wars Бунтовнички Пилот Бунтовнички Алијансата Insignia X Крило Борец Достапен во Прилагодливи Големини за Мали, Средни и Големи Кучиња

Тока Надолу Куче Јака Seatbelt Тока Star Wars Бунтовнички Пилот Бунтовнички Алијансата Insignia X Крило Борец Достапен

DEN 485.52

Тековен
Во продавницата

Се вклопува 13-18" вратот големина и е 1.5" широк.На тока е минијатурна автентични Seat Belt Тока, така да притиснете го центарот на копчето за ослободување на затворач.Направени од високо-густина полиестер и издржливи челични компоненти, оваа јака е изграден за да трае и карактеристики убава живи уметнички дела.Оваа патентиран производ (D609,408) е рачно изработени во САД од Тока-Долу и е официјално лиценцирани од страна на Lucasfilm Ltd.Појавување на води/leashes на располагање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди